Лазня

Отдых за містом без лазні був би не повним. Життя у місті – це постійний стрес, який ми вже звикли не помічати, але він, проте, є і він руйнує наш організм. Періодично ми всі потребуємо відпочинку та очищення не тільки тіла а й духу, а лазня – одне з кращих засобів.
Гаряча пара сприяє виведенню з організму токсичних речовин, що накопичилися в ньому, але що ще важливіше – це відчуття повного спокою і розслабленості, яке виникає в хмарі гарячої пари а також незрівнянний протверезний ефект холодного басейну, що приводить думки в порядок. Лазня змиває не тільки пил і токсини, лазня виводить із вас погані думки та негативні емоції. Тільки після лазні ви справді відчуєте відпочинок.

отельний комплекс Центральна Садиба пропонує вам при відвідуванні нашої лазні скористатися послугами готелю та кафе.

У нашій лазні можна відпочити та попаритися компанією до 6 осіб. Після парної із задоволенням стрибнути в басейн, попити трав’яний чай із самовару та просто влаштувати перегляд онлайн передач різного напрямку.

Вартість лазні – 500 грн. за 1 годину перебування. Понад 6 осіб – додатково 70 грн. за кожну людину.

Також ми надаємо додаткові послуги: віник – 100 грн./шт., прокат простирадла – 20 грн./шт., банного рушника – 20 грн./шт., тапочок – 20 грн./шт., халата – 50 грн. / Шт.Доставлення
з ресторану